Perşembe, Mayıs 16, 2013

Regaip Kandiliniz kutlu olsun. " BADEMLİ İRMİK HELVASI" Tüm arkadaşlarımın, Regaip Kandilini kutluyorum. Dualarınızın kabulü dileklerimle. Hepinize sevgiler.

12 yorum:

 1. Sizinde kandiliniz mübarek olsun helva nefis görünüyor..
  Bloğununuzu izlemeye aldım benim bloğumada beklerim..

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler Hanifeciğim. Tüm inananların kutlu olsun. İade-i ziyarete geleceğim.:) Sevgiyle kal.

  YanıtlaSil
 3. Ellerinize sağlık, helva nefis, sunum muhteşem görünüyor.
  Hayırlı kandiller...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Muhterem Hanım:) Sizlere de hayırlı kandiller. Bu helva güzel oluyor. Ben daha önce Antep fıstıklısının tarifini vermiştim. İrmiğini yağda kavurmuyorum ve daha hafif oluyor. Sevgiyle kalın:)

   Sil
 4. Nilgün'cüğüm, kandilini kutlarım canım.
  Bu arada bir önceki yazını okurken imrendim. Mangal kokuları buraya kadar geldi.:)
  Güzel bir gün olmuş belli ki.
  Ağzınızın tadı daim olsun canım...
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımsın:) Teşekkür ederim kutlaman için. Sizlerinde kutlu olsun. Ah o mangal günleri:))) Gerçekten güzel ve özel oluyor.:) Güzel bir ailemiz var çok şükür ve bir arada olunca çok eğleniyoruz. Tanrı böyle günleri eksik etmesin hayatımızdan. Kocaman sevgiler.:)

   Sil
 5. Kandilin mubarek olsun canım.Bu arada cupcake seviyorsan facebook sayfamda yarın aksam saat 21.00 e kadar Cupcake çekilişim var.Kazanan kişi Cumartesi günü cupcake kursuna gidicek.Şansını dene istersen :)http://facebook.com/istkazanbenkepce

  YanıtlaSil
 6. Çok teşekkürler Büşracığım. Cupcakeleri çok seviyorum ancak torunum var ve ben ilgileniyorum. Olaki çıkar ve katılamazsam çok üzülürüm:)) Bu arada facebook sayfanı da çok beğendim. Ellerine sağlık. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 7. Hayırlı kandiller Nilgün ablacım...Eline sağlık bayılırım helvaya nefis görünüyor:)) sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol Elifciğim:) Beğenin için teşekkürler:) Olaki bir gün karşılaşırsak, her birinize sevdiğiniz şeylerden yapacağım:) Sevgiler can kız:)

   Sil
 8. Geçmiş kandilin mübarek olsun canım.. Günlerin hayırla dolsun..Nilgüncüm muhteşem helvandan bana da ayırdın demiiii.:)))
  Sevgilerimle canım arkadaşım. Ellerin dert görmesin...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vuslatcığım Sağol:) Hepimize hayırlı olsun inşallah. Tanrı dualarımızı kabul etsin diyorum. Helvadan ne kadar istersen güzel kardeşim. Sen iste, ben hazırlar, dumanı üstünde getiririm:)) Kocaman sevgiler sana.

   Sil